Centrum Stomatologii
Dzieci i Młodzieży Elefant
ul.Szolc-Rogozińskiego 3
02-777 Warszawa
tel.: 22  644  54  54

22 644 54 54 - (tylko telefoniczna) Rezerwacja wizyt

O nas

Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży Elefant jest owocem spotkania dwóch kobiet z pasją i chęcią stworzenia dobrego i profesjonalnego miejsca dla małych pacjentów.

Dobierając zespół zawsze kierowałyśmy się kwalifikacjami zawodowymi oraz predyspozycjami charakterologicznymi. Ważne dla nas jest, aby mały pacjent traktowany był z szacunkiem, życzliwością i otwartością.

Udało nam się zebrać zespół, który od wielu lat jest związany z ,,Elefantem". Dzięki temu dużo małych pacjentów ma swojego lekarza prowadzącego przez wiele lat.

Na naszych oczach mali pacjenci zmieniają się w dorosłe osoby. Obserwujemy jak dzięki pracy naszych lekarzy dentystów i pracy rodziców zmienia się nastawienie pacjentów do leczenia stomatologicznego.
Jest to dla nas wielka radość i nasze małe zwycięstwa.

Często spotykamy się w naszej pracy z dużą wdzięcznością zarówno ze strony rodziców, jak również ze strony małych pacjentów którzy wręczają nam swoje rysunki, kwiaty lub wysyłają widokówki z wakacji.

Za wszystko bardzo dziękujemy. Dziękujemy również za zaufanie i wierność pacjentów, którzy leczą się u nas od wielu lat i zapraszamy nowych pacjentów, którzy chcą nas obdarzyć zaufaniem.

Mamy nadzieje, że informacje zawarte na naszej stronie internetowej będą dla państwa cennymi wskazówkami.

Właściciele
oraz Zespół CSDiM Elefant

Nasi lekarze

Stomatologia

Ortodoncja

©2014  Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży "Elefant"    Projekt i wykonanie: Inforpol NET